In Press Office, Uncategorized
شاهزاده گرامی،
شما را شاهزاده خطاب میکنم چون نمیتوانید منکر شوید که فرزند شاهنشاه آریامهر نیستید.
اما چه کنم که یک چشم ما خون است و چشم دیگراشک، ولی باید به خاطر رسالت ملی و میهنی خود نامه سرگشاده زیر را به دود از مدیحه سرایی یا فرافکنی رک و شفاف به عرض ملت بزرگ ایران و شما برسانیم.
شاهزاده رضا، توییت شما را در مورد رنگ آسمان ایران خواندم و بازهم از توپی که به دروازه ملت ایران کوبیدید جگرخون و اشکریزان گشتم.
یک اینکه دستهای آشکار فایضه هاشمی فرزند شاه دزد معروف رژیم شیعه اشغالگر ایران معروف به رفسنجانی در این فتوایه انقلاب رنگی فیروزه ای جورج سوروسی که تویتش کرده و به آسمانش چسباندید به سادگی قابل فهم است.
سپس، بزرگوار «رنگ آسمان ایران» از اول به «آبی آسمانی» در کتب درسی مدرسه و دانشگاه و اساتید و نویسندگان و حتی نامه های دیپلماتیک نوشته و خوانده شده است. ولی «رنگ فیروزه ای» رنگ چادر فایضه هاشمی و «دختران فیروزه ای» است.
اما تاریخچه دختران فیروزه ای چیست؟ همانطور که میدانید اینها در ابتدا دختران قربانی و فقیری بودند که توسط باند مهدی هاشمی فرزند رفسنجانی در کرج برای پذیرایی از کاسه لیسان باند هاشمی رفسنجانی و یا تهیه عکس و فیلم از  معاشقه این دخترهای جوان با مهره های مشکل دار با هاشمی مصرف میشدند تا دهانشان را ببندند و اجبارن نوچه پدرخوانده رژیم گردند. سپس از این دخترهای قربانی که برای فحشا و صیغه از آنها سواستفاده میشد، ابتدا برای تبلیغات انتخاباتی آخوند اکبر رفسنجانی و سپس پاسدار مهدی رضایی استفاده کردند.
البته در انتها این دختران قربانی و به فحشا کشیده شده، توسط پولهای دزدی فایزه هاشمی دوباره وارد خبرهای جعلی یا فیک نیوز اربابان گلوبالیست رژیم شیعه گشتند. در حالیکه عدالت و اداره مبارزه با فحشای پلیس بین الملل حقوق بشر ایجاب می‌کند که بجای حمایت از برنامه های قوادان غارتگری چون مهدی هاشمی و فایزه هاشمی این جنایتکاران را تحویل ترازوی فرشته عدالت نماییم.
البته شاهزاده این دفعه اول نیست که به دروازه خودی گل میزنید یا پاس های گل ایرانیان میهنپرست را به بازیکنان رژیم شیعه پاس میدهید.
یادمان نرفته است که معصومه قمی معروف به مسیح علی‌نژاد را شما با مصاحبه برجسته کردید و آزادی های یواشکی این فرستاده واواک را حمایت نمودید. همینطور اعزامی دیگر اطلاعات معروف به امیر عباس فخرآور را شما مطرحش نمودید. شاهزاده حنمن در خاطر مبارکتان هست که همزمان با جنبش سبز رفسنجانی با شما مکاتبه کردیم تا در شورای هماهنگی دولت موقت در تبعید ایران مشارکت و همکاری و راهبری نمایید، اما جنابعالی با شال سبزی بر گردن و دستنبد به تشکیلات موازی و سبز شورای ملی به سرکردگی کانال اندیشه و نازیلا گلستان پیوستید و ترجیح دادید در آن شورای سبز ناملی سخنگو و رهبر باشید.
بازهم خاطر مبارک هست که در همان تابستان ۸۸ یا ۲۰۰۹ فرنگی رسمن از طرف حزب اتحاد ملی (جبهه اتحاد ملی و میهنی ایران) برای شرکت در تظاهرات ضد رژیم در مقابل سفارت دعوت گشتید ولی رد کردید ولی در برایتون دعوت چه شخصی را که نام و شغل و ارتباطش را محفوظ نگه میدارم جلوتر از آن قبول کرده بودید.خلاصه اینکه شاهزاده گرامی، درد ما ایران است و نه اشخاص، البته تاسف و غصه میخوریم که چرا نوه رضاشاه بزرگ پشت به میهنپرستانی چون کوروش (علی) برزگر بفرویی، سعید سکویی، شادروان فریدون فرخزاد، شادروان رضا فاضلی، شیفته منال آقا و میلیونها ایرانی وطن پرست دیگر داشته و دارد و از طرفی  روبروی عوامل سوخته رژیم نظیر فایزه، مهدی، محسن، معصومه، نازیلا، درمانی، امیرعباس و بقیه نشسته است.پایان نامه سرگشاده اینکه تاسف ما گرهی از مشکلات ایرانشهر اشغالی و ملت بزرگ ولی دربندمان باز نمی‌کند. شاهزاده، برای بار آخر از شما می‌خواهیم یا در تشکیلات ملی و میهنی شورای هماهنگی دولت در تبعید ایران تأسیس ۲۰۰۹ مشارکت نمایید یا اینکه شوربختانه بخاطر اشتباهات فاحشی که در گذشته در شورای ناملی، آزادی‌های یواشکی و حال دختران فیروزه ای داشتید، همانند احمد شاه قاجار و شاه سلطان حسین صفوی توسط فره ایزدی (یک رضا شاه جدید و یا نادر شاه جدید) از بازی در شطرنج سیاسی ایران بدلیل جانبداری از یکی از جناحین رژیم تروریست ایرانفروش شیعه معاف گشته و نتیجه زحمات چهل ساله خود را بر باد رفته دیده و به یک پشیمانی بیفایده و سرنوشت احمدشاه قاجار در غربت فرنگ مبتلا خواهید شد که شوربختانه مایه تاثر ما نیز خواهید شد.

با بهترین آرزوها

سخنگوی حزب و دولت موقت در تبعید

بهزاد رضادوست

تماس با ما

۰۰۴۴۷۹۱۶۳۵۲۸۸۹

۰۷۹۱۶۳۵۳۸۸۹

info@unitediranianparty.org bef120@yahoo.co.uk

www.dolatemovaghat.blogspot.com

در حمایت از جنبش فیروزه ای فایزه و مهدی هاشمی

دختران فیروزه ای هاشمی در اجاره پاسدار محسن رضایی در سیرک انتصاباتی ۸۸

سواستفاده سیاسی از دختران قربانی فیروزه ای هاشمی تحت عناوینی چون جنبش فیروزه ای و بقیه پیگرد حقوق بشری و قانونی در ایران و انیران دارد

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt